Photo of Anna Wilgosz

Anna Wilgosz

magister fizjoterapii
trener fizjoterapii ruchowej

Ukończyłam studia wyższe na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu i uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Obecnie współpracuję z Pacjentami w kaźdym wieku prowadząc rehabilitację leczniczą oraz masaże z dojazdem do domu Pacjenta.

W codziennej pracy z pacjentami wykorzystuję wiedzę i doświadczenie zdobyte w czasie studiów i kursów z metod specjalnych. Współpracując z pacjentami prowadzę rehabilitację metodę PNF, która w sposób kompleksowy umożliwia rehabilitację osób ze schorzeniami ortopedycznymi, neurologicznymi i wadami postawy ciała.

Dodatkowo dzięki umiejętnościom zdobytym podczas szkoleń instruktorskich na trenera rekreacji ruchowej, mam możliwość w ciekawy i kompetentny sposób prowadzić terapię z kobietami w ciąży oraz z pacjentami, którzy zmagają się z przewlekłymi dolegliwościami kręgosłupa, są po przebytym zabiegu operacyjnym lub amputacji, a także z osobami zmagającymi się z chorobami demencyjnymi.

W prowadzeniu terapii usprawniania leczniczego skupiam się przede wszystkim na indywidualnym i kompleksowym podejściu do każdej osoby. Szczególną wagę przykładam także do uzyskania przez pacjentów pełnej sprawności fizycznej, aby na co dzień mogli być w pełni samodzielni i niezależni od pomocy osób trzecich. Zadowolenie i dobro pacjenta jest dla mnie najważniejsze!

Photo of Grzegorz Radłowski

Grzegorz Radłowski

magister fizjoterapii

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

W swojej pracy stara się łączyć doświadczenie zdobyte na studiach z wiedzą z kursów dodatkowych, umożliwia to łączenie wielu metod terapii, które w efektywny sposób pomagają wrócić do zdrowia.

Cechuje się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, stara się zrozumieć jego potrzeby i wyjść naprzeciw oczekiwaniom tak, aby proces rehabilitacji umożliwił jak najlepsze przygotowanie pacjenta do samodzielnego funkcjonowania.

Photo of Urszula Chmielecka

Urszula Chmielecka

magister fizjoterapii

Nazywam się Urszula Chmielecka i uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii po kończeniu 5-cio letnich studiów na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

W terapii wykorzystuję umiejętności zdobyte na zróżnicowanych kursach (m. in. PNF, Terapia tkanek miękkich, Funkcjonalna terapia manualna, Kursy masażu), by móc nieść pomoc każdemu, kto się po nią zgłosi. Oprócz prowadzenia terapii o charakterze rehabilitacyjnym rozwijam się również w odnowie biologicznej, z której uzyskałam tytuł instruktora. Posiadam również doświadczenie w masażu leczniczym. Wiedzę oraz umiejętności zdobywałam jako wolontariusz w szpitalu na oddziale neurologicznym, pracownik gabinetu masażu i fizjoterapii oraz fizjoterapeuta osób starszych w domu pacjenta.

W swojej pracy z pacjentem stawiam na kompleksowe podejście, indywidualne dostosowanie formy terapii, kontrolowanie efektów zastosowanych zabiegów oraz edukację zdrowego stylu życia, by mógł się on cieszyć jak najlepszą sprawnością bez względu na wiek i dotychczasową aktywność fizyczną. 

Anna Wilgosz - dyplomy i certyfikaty

Grzegorz Radłowski - dyplomy i certyfikaty